Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler yürekin üretilen henüz gösterişsiz modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını karışmak yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri engelsiz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine mevsuk fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler dernek raksında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birşunca koca dergisinde avrat vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile görev almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir vakitler bile olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişeksiksiz huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri hiç kesim olarak satmanın yanında birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat derece derece liberalleşmeye mevsuk giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ait olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk sağlamak yürekin zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse bile baz başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her evetştan âdem tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik ulamak yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop verişlerinde kapalı olduğu yürekin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten sefa alan tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla teneffüs etmek temelı seks oyuncağı verişlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak soldurmak, konulevselliği üzerine olgun edinmeden satın soldurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek yürekin balaban çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; artık gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan hileışdoneş henüz basit ve asude olmaya başlangıçladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks meslekında yaşanan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu artırdığı yürekin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik problemi olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Diğer taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop verişlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, meslekına hararetlilık ulamak, henüz eksiksiz bir orgazm teneffüs etmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek yürekin sex shoplardan hileışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan verişi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra balaban gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum mevsuk olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiç şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta epey güçlü ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona nazaran deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en basit yolu. Başkaca seks esnasında sohbet etmek çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faik seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken anlamsızsoldurmak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir güçlük teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz eksiksiz seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir