Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman taraf almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçümencik parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki gibi yanma mesleklemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas ciğerin bir alternatif olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak ciğerin belli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en önemli duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışhunrizklarını değişmek ve insanların henüz az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek ciğerin ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Ayrıca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets tasarrufı ciğerin mutasavvertır. Cihaz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu işlem, dumanün yanması alegori, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara için henüz az zararlı olarak akseptans edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın koparmak ciğerin belli yaş sınırlamaları bulunabilir. Ayrıca, tasarrufı da domestik yasalara sınırlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ait kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan henüz az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün haydi haydi heets tasarrufı haysiyetiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi başka duman ürünleri gibi tabilık kuruluşcı olabileceği dair uyarılar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı dirimlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve başka dirimlik problemlerine sebep olabileceğinden korku etmektedirler. Ayrıca, duman ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri bile münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara için henüz az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir aşama olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini ananevi sigaralara alternatif olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas ciğerin tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara için henüz az zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve dirimlik önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir