Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza sakır sakır giriş fail ve uyma fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir denetleme de arkadaş, kardeş evet da hesabı uyma fail yakınlarımızdan denetleme sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere uyma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler ekseri kullanıcı adınızı değfiiltirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde mekân saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemçi arttırmak için kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseri Instagram ilişkisı istediği için şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi ççalmak için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, uymaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun için de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen kişiler için ne efsus ki çok çokça formül bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok çokça dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek aslında değişik kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Erkân: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çkırmızıışın. Eğer şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi değfiiltirin ve vakit kaybetmeden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar görgü ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Erkân: Instagram hesabınız çkırmızıındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram adisyon şifreniz değfiiltiğinde veya kullanıcı adınız değfiiltiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değfiiltirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değfiiltirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değfiiltiren sen değilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da gâh “değfiilikliği mazi kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız lakin ekseri saldırganlar elektronik posta adresini değfiiltirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir