ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üççıbanak Ekincilik, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına amelî olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Normal maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel tarım hayata geçirmeye çıbanladı ancak günümüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve tarım sektörünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Uygulayım bilimi ile bile vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri gibi ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece tarım sektörü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, muttasıf iş gücü ve faziletli üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en düzgün hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devimsel ve ağırlü benibeşer deposuna sahip olan Üççıbanak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam şayan sağlayan Üççıbanak Ekincilik; koyu Ar-Ge çalışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sürekli yükseltmektedir. Kadimî inkişaf ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem vatan içre hem de vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin amelî ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve rast bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve zengin bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor kullanma ederek çok daha esenlıklı prosedür yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok daha esenlıklı lafır ve toprağınızdan daha çokça ürün ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha zengin bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mehabetli ihtiyaçları olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha zengin özlar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açıkça bir hendek kazısına salmak yürekin yaygın olarak kullanılır. Dip yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Dip yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden giymek yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı gibi alanlara salmak yürekin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değmaslahattirilebilir ve birbunca ağababaşmanla da enliletilebilir. Anne deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara için nispeten az maliyetleri ve çok uygunlükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler yürekin yeğleme edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak yarar esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin tahsil ve balyalama maslahatlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması maslahatlemlerini sağlayan bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da tarım makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği dem efsaneviın benzinü ve etinden mahsul alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün gıdaları nazar boncuğu seferde alabilir ve daha düzgün beslenebilir. Yeygi karmanın yapılması efsaneviın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha düzgün beslenmesine böylece daha çokça mahsul almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile bile Yeygi Karma Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu gibi en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı zengin ve zengin bir tarımsal üretim yürekin mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı yürekin önemli bir köprü maslahatlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha düzgün durumlara gelmesi yürekin tarımsal ihracat noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak bütün çalışanlamış olurımızın katkısıyla bile
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir